Listopad 2010

Další oznámení oficiálních stránek... Nové album?

7. listopadu 2010 v 11:06 | Scharule |  ...Novinky...
Tak a na oficiálních stránkách se objevila další nová informace:

Po odchodu P.B.CH. z Wanastovek, se objevily v médiích spekulace o ukončení činnosti kapely. Není tomu tak!
Kapela byla v posledním desetiletí vnímána jako občasný projekt Roberta Kodyma a P.B.CH. Koncertování a vydávání alb bylo v posledních letech jen sporadické, a to se teď změní!
Robert Kodym spolu se staronovými členy, kteří v této sestavě působili ve zlaté éře Wanastových Vjecí v devadesátých letech, naváže na tuto koncertní dobu a s ohledem na počet natočených CD a úspěšných písniček z těchto alb, mají Wanastovky opravdu co nabídnout! A nejen to...
Skupina Wanastowi Vjecy už přes rok pracuje na novém CD, které by mělo spatřit světlo světa v příštím roce 2011!
Takže... ti, kteří se považují za fanoušky Wanastových Vjecí nebo prostě jen mají rádi jejich muziku, mají tím pádem mnohem větší šanci se s touto kultovní kapelou v následujících letech potkat na koncertních a festivalových pódiích!
Management skupiny Wanastowi Vjecy

Hmmm... staronoví členové, koncerty a nové album 2011? Nezbývá než jen čekat, jak toto dopadne...

P.B.CH. ODCHÁZÍ!!!!!!!!!!!!

6. listopadu 2010 v 17:49 | Scharule |  ...Novinky...
Bohužel se opět stalo to, že blog poněkud opomínám, ale vzhledem k informaci, kterou jsem se dneska dozvěděla, nevím jestli vůbec stojí za to blog ještě nějak obnovovat... Možná tady semtam přibudou nějaká videa, ale opravdu jenom zřídka...

Teď k vlastní "novince", tedy novince, která je už přes deset dnů stará a kterou jsem náhodou dnes dozvěděla při zkoumání nejmenovaného bulvárního plátku. Zpočátku sem tomu odmítala věřit, ale z článku jasně vyplývalo, že tuto informaci si mohui ověřit přímo z oficiálních stránek Wanastových Vjecý, což už mě znepokojilo.

wanastowky.blog.cz

No a co není na oficiálních stránkách?
Prohlášení:
20.10.2010
Přátelé a fanoušci skupiny Wanastowi Vjecy,
chceme Vám sdělit, že se P.B.CH. rozhodl své působení ve Wanastowkách ukončit. P.B.CH. se chce v budoucnu více zaměřit na své hudební projekty, jako je tvorba filmové hudby apod.
Wanastowi Vjecy
Robert Kodym a P.B.CH.
P.B.CH. touto cestou přeje Wanastowým Vjecem, Robertovi, hodně dalších úspěchů.

Ano a tohle ještě není všechno:
"novinka", tentokrát z 23.10.2010

Odpoutání baskytaristy P.B.CH. od Wanastowých Vjecý vyvolalo spekulace o konci fungování naší kapely.
Skupina Wanastowi Vjecy bude pokračovat ve své činnosti i bez P.B.CH. V krátké době zveřejníme prostřednictvím tiskového prohlášení své plány. Teď už budou následovat jen samé dobré zprávy.
Robert Kodym

Jak můžou Wanastowky fungovat bez P.B.CH.???? No ať už bude složení kapely jakékoliv, už to nebudou WANASTOWKY, ale nějaká Robert Kodym band... Jinak osobně nevím, jak to bude s Lucií, ale předpokládám, že podobně...

A já se ptám: CO SE TO DOPR... DĚJE?!!!

Prosím, abyste vyjádřili svůj názor buď v komentářích či v anketě pod článkem...
Děkuji.